Anesteziologiniai vežimukai

ANS serijos procedūriniai vežimukai skirti anesteziologinei pagalbai.

Ant važiuoklės yra stacionari spintelė kurioje geli būti reikiamas kiekis stalčių ir lentynų. Spintelė gali būti su įvairiu skaičiumi skirtingo aukščio stalčių, atvirų lentynų, lentynų už durelių. Standartiniai matmenys: plotis 600 mm, gylis 500 mm, aukštis 1000 mm (1700 mm  jeigu su antstatu) gali būti platesnė versija 700 x 500 x 1000 mm. Jeigu pasirenkamas stalviršis ne iš ABS plastiko – galimi ir kitokie gabaritiniai matmenys.

Galima versija kai visas vežimukas yra iš nerūdijančio plieno. Spintelės su antivibraciniais sutvirtinimais. Stalviršis gali būti iš nerūdijančio plieno, plieno dengto milteliniai dažais arba iš ABS plastiko.

Priedai gali būti įmontuoti į spintelę arba šonuose tvirtinamas reikiamas kieki instrumentinių šinų ant kurių kabinami darbui reikalingi priedai: ištraukiamas papildomas stalviršis, deguonies vieno ar dviejų balionų laikiklis, lentynėlė defibriliatoriui, laikiklis displėjui, gaivinimo lenta, lašinės stovas su aukščio reguliavimu, reikiamo kiekio atlenkiamų plastikinių dielanserių komplektas, plastikinė šiukšliadėžė su švytuokliniu dangčiu arba atidaromu keliu, pirštinių dėžutės laikiklis, konteineris naudotoms adatoms, indas atliekoms, vieliniai krepšiai kelių dydžių stalčių skirstytuvai, stalčių indėklai, centrinė stalčių spyna, elektros rozečių blokas ir kiti.

Anesteziologijai pritaikyti ir Optimum serijos vežimukai.