Instrumentavimo staleliai

Tai staleliai skirti seseriai instrumentatorei pasidėti chirurginius instrumentus ir prietaisus operacinėse ir procedūriniuose kabinetuose. Visi instrumentavimo staleliai yra atsparūs dezinfekavimo priemonėms, drėgmei, lengvai valomi ir saugūs personalui.

MAYO tipo instrumentavimo staleliai

Pilnai pagaminti iš AISI 304 markės nerūdijančio plieno. Staliukų su mechaniniu aukščio reguliavimu galima pigesnė versija kai kolona ir pagrindas iš plieno dengto milteliniais dažais. Galime pasiūlyti daug variantų asimetrinės konstrukcijos MAYO tipo instrumentavimo stalelių. Tokio stalelio pagrindas gali būti T, arba H raidės formos, atitinkamai su trimis arba keturiais rateliais, mažiausia 2 arba visi rateliai gali būti su stabdžiais. Jie gali būti sudvigubinti arba ne  skersmuo priklauso nuo reikiamos stalviršio apkrovos (nuo 100 mm iki 75 mm skersmens). Rateliai aukščiausios kokybės, skirti naudoti gydymo įstaigose.

Kolona ant kurios tvirtinamas darbastalis būna reguliuojamo aukščio. Yra trys aukščio reguliavimo galimybės. Mechaninis aukščio reguliavimas fiksuojant stalelio aukštį užveržiant fiksuojantį sraigtą. Hidraulinis, keičiant stalviršio aukštį koja spaudžiant hidraulinės pompos pedalą, ir elektrinis, koja spaudžiant aukščio reguliavimo mygtukus įtaisytus stalelio pagrinde. Reguliuojamas aukštis: hidraulinio reguliavimo 960-1330 mm, elektrinio reguliavimo 990-1490 mm, mechaninio reguliavimo 800-1300 mm.

Stalviršiai yra dviejų tipų: su užlenktais į viršu kraštais ir su viso stalviršio įdilinimu, paliekant kraštus  aukščiau už jį. Visi paviršiai šlifuoti nėra aštrių kampų ar briaunų, yra versijos kuriose stalviršis pasisuka 360° apie koloną, taip pat galima versija kurioje stalviršis lengvai nuimamas atskiram plovimui ir valymui. Standartiniai tokių Mayo staleliu stalviršio matmenys: 800 x500 mm (išlaikant atitikimą reikalavimus prietaiso saugumui, galima matmenų korekcija).

Instrumentavimo staleliai su didelio paviršiaus darbastaliu

Pagamintas iš AISI 304 markės nerūdijančio plieno su H formos pagrindu ir keturiais 75 mm skersmens rateliais visi arba 2 su stabdžiu. Prie pagrindo pritvirtintos 2 teleskopinės kolonos, aukštis keičiamas srieginiu mechanizmu sukant rankenėlę esančia po darbastaliu. Darbastalis su įgilinimu. Visi paviršiai šlifuoti nėra aštrių kampų ar briaunų. Standartiniai tokių instrumentavimo stalelių stalviršio matmenys: 1100 x 600 mm (išlaikant atitikimą reikalavimus prietaiso saugumui, galima matmenų korekcija), aukštis: 850-1200 mm.

Daugiau informacijos apie instrumentavimo staliukus rasite paspaudę čia: