Instrumentavimo staleliai

Tai staleliai skirti seseriai instrumentatorei pasidėti chirurginius instrumentus ir prietaisus operacinėse ir procedūriniuose kabinetuose. Visi instrumentavimo staleliai yra atsparūs dezinfekavimo priemonėms, drėgmei, lengvai valomi ir saugūs personalui.

MAYO  tipo instrumentavimo staleliai visi pagaminti iš AISI 304 markės nerūdijančio plieno. Galime pasiūlyti daug variantų asimetrinės konstrukcijos  MAYO tipo instrumentavimo stalelių. Tokio stalelio pagrindas gali būti T, arba H raidės formos, atitinkamai su trimis arba keturiais rateliais, visi rateliai gali būti su stabdžiais arba 2 iš keturių.

Jie gali būti sudvigubinti arba ne  skersmuo priklauso nuo reikiamos stalviršio apkrovos( nuo 100mm iki 75 mm skersmens). Rateliai aukščiausios kokybės , skirti naudoti gydymo įstaigose skersmuo  Kolona ant kurios tvirtinamas darbastalis būna reguliuojamo aukščio.

Yra trys aukščio reguliavimo galimybės .Mechaninis aukščio reguliavimas fiksuojant stalelio aukštį užveržiant fiksuojantį sraigtą. Hidraulinis, keičiant stalviršio aukštį koja spaudžiant hidraulinės pompos pedalą, ir elektrinis , koja spaudžiant aukščio reguliavimo mygtukus įtaisytus stalelio pagrinde. Stalviršiai yra dviejų tipų- su užlenktais į viršu kraštais ir su viso stalviršio įdilinimu, paliekant kraštus  aukščiau už jį. Visi paviršiai šlifuoti nėra aštrių kampų ar briaunų, yra versijos kuriose stalviršis pasisuka 360° apie koloną, taip pat galima versija kurioje stalviršis lengvai nuimamas atskiram plovimui ir valymui.

Standartiniai tokių Mayo staleliu stalviršio matmenys:800 x500mm( išlaikant atitikimą reikalavimus prietaiso saugumui, galima matmenų korekcija)

Reguliuojamas aukštis: hidraulinio reguliavimo 960-1330mm, elektrinio reguliavimo 990-1490mm, mechaninio reguliavimo 800-1300mm.

Instrumentavimo staleliai su didelio paviršiaus darbastaliu

Instrumentavimo stalelis pagamintas iš AISI 304 markės nerūdijančio plieno, su H formos pagrindu ir keturiais 75 mm skersmens rateliais visi arba 2 su stabdžiu.  Prie pagrindo pritvirtintos 2 teleskopinės kolonos, aukštis keičiamas srieginiu mechanizmu  sukant rankenėlę esančia po darbastaliu. Darbastalis su viso stalviršio įdilinimu paliekant, kraštus  aukščiau už jį. Visi paviršiai šlifuoti nėra aštrių kampų ar briaunų. Standartiniai tokių instrumentavimo staleliu stalviršio matmenys:1100 x 600mm( išlaikant atitikimą reikalavimus prietaiso saugumui, galima matmenų korekcija), aukštis:  800-1200mm

Pagalbinis instrumentavimo stalelis pagamintas iš AISI 304 markės nerūdijančio plieno, keturi 75mm skersmens rateliai , su stabdžiais, po 2  sujungti skersiniu ,  prie kiekvieno skersinio pritvirtinta teleskopinė užspaudžiamu varžtu keičiamo  aukščio kolona ant kurios pritvirtintas stalviršis ( tarp skersinių nėra jungties).

Standartiniai tokių instrumentavimo staleliu stalviršio matmenys:900 x 600mm( išlaikant atitikimą reikalavimus prietaiso saugumui, galima matmenų korekcija), aukštis:  890-1300mm