Slaugytojo procedūriniai vežimukai

Galime pasiūlyti kelis tipus procedūrų vežimukų skirtų slaugos ar medicininių procedūrų atlikimui asmens sveikatos priežiūros įstaigose. Tai mobilūs slaugytojo vežimukai kurių paskirtis sudaryti kuo geresnes sąlygas medicinos personalui patogias sąlygas atlikto medicinines manipuliacijas pacientui procedūriniuose kabinetuose, operacinėse ar prie paciento lovos. Mūsų siūlomų slaugytojo vežimukų pagrindinis privalumas yra tas, kad  galime kartu su užsakovų sukurti tokį gaminį kokio jisai pageidauja. Galima rinktis vežimuko tipą, stalčių skaičių, jų aukščius, išdėstymo būdą, konstrukcinių elementų ir priedų spalvas,  reikiamus priedus, antstatus, medžiagas iš kurių pagaminti atskiri elementai.

Serija Optimum. Įvairios paskirties medicininiai vežimukai. Ant važiuoklės uždengtos plastiko apsaugine lentyna yra dvi kolonos  iš aliuminio profilių, ant jų stalviršis po kuriuo tvirtinama spintelė su norimu skaičiumi stalčių ar lentynų. Prie kolonų tvirtinamas reikiamas skaičius instrumentinių šinų ant kurių kabinami priedai, virš stalviršio gali būti antstatas, prie kurio kabinami taip pat priedai. Stalviršis gali būti iš nerūdijančio plieno, plieno dengto milteliniai dažais arba iš ABS plastiko. Spintelės matmenys be priedų  600 x 500 mm aukštis 1000mm, su antstatu 1700 mm. Yra papildoma versija reanimacinis slaugytojos vežimėlis (su spec. priedais) ir daugiafunkcinis slaugytojos vežimėlis (780 x 455 x 800 mm).

Daugiau informacijos apie Optimum seriją rasite paspaudę čia:

Serija K-3. Daugiafunkciniai slaugytojo vežimukai skirti dirbti daugiausia operacinėse. Rėmas iš  nerūdijančio plieno, visos galimos lentynų, vielinių lentynų stalčių ir priedų kombinacijos, skirtingi matmenys, galimos pigesnės versijos derinant atskiras dalis iš nerūdijančio plieno ir iš plieno dengto milteliniais dažais. Matmenys 750 x 430 x 880 mm, 915 x 430 x 880 mm, 805 x 430 x 890 mm. 680 x 430 x 890 mm, 480 x 430 x 890 mm, galimas užsakymas pagal kitus matmenis.

Daugiau informacijos apie seriją K-3 rasite paspaudę čia:

Serija STKO. Procedūriniai vežimukai kur galima laisvai rinktis  medžiagas, pločius, lentynų skaičių, stalčių skaičių ir jų išdėstymą, tvirtinamas uždaromas ir atviras spinteles bei pasirinkti spalvas ir priedus. Matmenys: 500 x 500 x 900 mm, 500 x 500 x 1600 mm 1150 x 500 x 850 mm.

Daugiau informacijos apie seriją STKO rasite paspaudę čia:

Serija ANS. Procedūrinis vežimukas skirtas  anesteziologinei pagalbai. Nuo Optimum slaugytojo vežimukų skiriasi tuo, kad ant važiuoklės yra spintelė kurioje geli būti reikiamas kiekis stalčių ir lentynų. Priedų ir komplektacijos variantų yra daug. Stalčiai kaip Optimum serijoje taip ir ANS gali būti rakinami atskirai ir centriniu užraktu, gali būti su padalomis viduje. Matmenys: 600 x 500 mm aukštis iki stalviršio 1000 mm, su antstatu 1300-1700 mm.

Daugiau informacijos apie seriją ANS rasite paspaudę čia:

Serija REN. Tai vežimukai skirti slaugytojoms darbui reanimacijos skyriuje. Jis skiriasi nuo ANS serijos tuo, kad jis yra pritaikytas  reanimacijos skyriaus poreikiams, yra specialų priedų tvirtinimui skirti laikikliai, versijos su durelėmis, padidinti kai kurie matmenys ir kita. Matmenys: 600 x 500 x 1000 mm, 700 x 500 x 1000 mm.

Daugiau informacijos apie seriją REN rasite paspaudę čia:

Serija Multi. Tai universalus, padidintas slaugytojos vežimukas. Spintelės ilgis gali būti 400, 600, 800 arba 900 mm, plotis 500 mm, aukštis 1000 mm. Spintelė gali būti su durelėmis ir lentynomis, su stalčiais dviem eilėmis su durelėmis ir stalčiais ir kitos galimos kombinacijos.

Daugiau informacijos apie seriją Multi rasite paspaudę čia:

Visos vežimėliams pagaminti naudotos medžiagos yra aukščiausios kokybės, nėra aštrių kampų ir briaunų, paviršiai lengvai valomi ir atsparūs mechaniniams pažeidimams ir dezinfekavimo priemonėms. Užsakant galima rinktis dažomų paviršių  ir atskirų  vežimuko elementų ar priedų spalvą.