Stacionarūs stalai masažui ir reabilitacinėms procedūroms bei ligonių apžiūrai

Šie stalai skirti reabilitacijos, fizioterapijos, masažo ir kitoms manualinės terapijos procedūroms skirtoms ligų ar  būklių gydymui arba palengvinimui.

Galime pasiūlyti keliolika stacionarių stalų modelių, kur yra didelė dirbtinės odos spalvų ir rėmų spalvų  pasirinkimo galimybė, gulimos dalies sekcijų skaičius ir  jų lenkimo kampų didelė įvairovė. Galimi trys šių stalų gulimos dalies aukščio reguliavimo būdai: manualinis, elektrinis ir hidraulinis.

Stalai masažui

Kiekvienas iš čia pateiktų stalų masažui ir reabilitacija yra specialiai suprojektuotas atsižvelgiant į procedūrų specifiką ir funkcijų poreikį  bei patikrintas praktikoje. Čia siūlomų stalų gulimą dalį galima transformuoti taip, kaip to pageidauja su juo dirbantis specialistas.

Stalus galima papildomai komplektuoti su:

Galvos–nugaros sekcijoje  anga veidui su specialiu ją uždarančiu kaiščiu, alkūnių atramos sekcija galvūgalyje,  papildomos šoninės sekcijos prie galvos–nugaros sekcijos, popieriaus rulono laikiklis, nuleidžiamų/pakeliamų ratukų sistema. Esant elektriniam aukščio reguliavimui, jis gali būti valomas ne tiktai rankiniu pulteliu, bet ir pedalais arba mygtukais prie rėmo. Galima rinktis stalų plotį.

Labiausia nuo dažno naudojimo kenčia tokių stalų gulimą dalį dengianti dirbtinė oda. Mūsų siūlomi stalai dengti estetiškai patrauklia dirbtine oda, kuri atspari  trinčiai, braižymui, dažnam lankstymui, drėgmės, masažinių aliejų, fiziologinių skysčių dezinfekavimo priemonių kurių sudėtyje yra  alkoholio ir chloro poveikiui. Tai savybės kurias turi STANDART versijos dirbtinė oda (audinys su PWC dengiamuoju sluoksniu).

Galima papildomai, už kiek didesnę kainą, pasiūlyti, dirbtine odą dengta  SILVERTEX™ su  technologijos  SILVERGUARD® pagalba įterptais sidabro jonais. Ji turi papildomai turi antibakterinių, priešgrybelinių, puikiai apsaugančių nuo dėmių, nemalonaus kvapo, mikrobų ir mechaninių pažeidimų savybių. 

Pagrindiniai modeliai

SS-01. Dviejų sekcijų gulima dalis, kur galvos-pečių sekcijos kampas reguliuojamo pasvirimo ir stacionari pagrindinę sekcija. Gulimos dalies aukščio keitimo būdai yra 3: manualinis, elektrinis ir hidraulinis.

SS-02. Tai trijų sekcijų stalai su galvos-pečių sekcijos pasvirimo kampas reguliuojamas ir pagrindinės sekcijos  kampo keitimo galimybę suteikiant jai Pivoto poziciją. Gulimos dalies aukščio keitimo būdai yra 3: manualinis, elektrinis ir hidraulinis.

SS-03. Tai trijų sekcijų stalai su galvos-pečių sekcijos pasvirimo kampas reguliuojamas ir pagrindinės sekcijos kampo keitimo galimybę suteikiant stalui kėdės poziciją. Gulimos dalies aukščio keitimo būdai yra 3: manualinis, elektrinis ir hidraulinis.

SS-04. Tai trijų sekcijų stalai su galvos-pečių sekcijos pasvirimo kampas reguliuojamas ir pagrindinės sekcijos  kampo keitimo galimybę suteikiant  stalui Pivoto ir kėdės poziciją. Gulimos dalies aukščio keitimo būdai yra 3: manualinis, elektrinis ir hidraulinis.

SS-05. Vienos sekcijos stalas. Gulimos dalies plotis nuo 80 iki 120 cm. Gulimos dalies aukščio keitimo būdai yra 3: manualinis, elektrinis ir hidraulinis.

SS-06. Keturių sekcijų stalas su rankiniu plataus spektro  įvairių sekcijų palinkimo kampo reguliavimo galimybėmis. Gulimos dalies aukščio keitimo būdai yra 3: manualinis, elektrinis ir hidraulinis.

SOLID. Tai didesnės maksimalios leistinos apkrovos stalai – kiek 350 kg (maksimali leistina dinaminė apkrova). Dviejų sekcijų gulima dalis, kur galvos-pečių sekcijos kampas reguliuojamo pasvirimo ir stacionari pagrindinę sekcija. Gulimos dalies aukščio keitimo būdai yra 3: manualinis, elektrinis ir hidraulinis.

Taip pat galimos ir kitokios stacionarių stalų versijos:

SP 01

SS-UE

ST-E01

SK-01