Staliukai ir vežimukai medicininei aparatūrai

Galime pasiūlyti mobilius staliukus ir vežimukus visų tipų aparatūrai naudojamai gydymo ir slaugos įmonėse. Vežimukai medicininei aparatūrai gali būti sukomplektuoti pagal užsakovo poreikius. Mobilių staliukų medicininei aparatūrai  konstrukcijos principas yra tas, kad ant pagrindo su ratukais montuojamos vertikalios kolonos prie kurių tvirtinami  įvairūs priedai reikalingi užsakovui.

Važiuoklės ratukai yra aukščiausios kokybės gaminiai, netepantys grindų, jų skersmuo ir kitos savybės pritaikomos staliukui numatytos apkrovos (medicininės aparatūros svorio), 2 priekiniai arba visi su sukimosi blokavimo funkcija. Priklausomai nuo to kiek ir kokio dydžio ant vežimuko turi būti medicininės aparatūros  pasirenkamas ir jo dydis, kurį apsprendžia pagrindo forma ir kolonų skaičius. Pagrindas visais atvejais  yra uždengtas plastikine apsauga, kas leidžia užtikrinti  kokybišką vežimuko valymą ir atrodo gražiai ir moderniai. Kolonos ant kurių tvirtinami priedai yra iš milteliniais dažais dengtų aliuminio profilių su specialiais priedų tvirtinimo grioveliais, kurie leidžia  pasirinkti ir keisti jų tvirtinimo aikštį, tai galima daryti  negręžiant kiaurymių. Vežimukai yra trijų tipų – su viena, dviem ir trimis kolonomis. Grioveliai sandarinami užsakovo pasirinktos spalvos tarpinėmis, kas užtikrina gaminio švarą ir dezinfekavimą, bei gerą  estetinį, kliento poreikius atitinkantį, vaizdą. Yra versijos vežimukų, kurių kolonų aukštį galima keisti elektros variklių pagalba.

Prie staliukų tvirtinami priedai:

 • Įvairaus dydžio lentynos, su pakeltais kraštais arba su įgilinimu, iš nerūdijančio plieno arba iš milteliniai dažais dengto plieno, gali būti su ištraukiamu stalviršiu;
 • Spintelės su stalčiumi, įvairaus dydžio ir stalčių skaičiaus;
 • Vieliniai krepšiai, įvairaus dydžio ir formos, iš nerūdijančio plieno arba iš milteliniai dažais dengto plieno;
 • Monitoriaus laikiklis;
 • Reguliuojamo aukščio ir krypties teleskopinis laikiklis drenams;
 • Teleskopinis lašinės stovas;
 • Instrumentinės šinos papildomiems priedams (šiukšliadėžė, aštrių atliekų konteineris, laikiklis pirštinių dėžutei, dozatorius muilui ar dezinfekavimo skysčiui, kateterių laikikliai ir t.t.) iš nerūdijančio plieno arba plieno dengto milteliniais dažais;
 • Kelių tipų stūmimo rankenos;
 • Reikiamo lizdų skaičiaus elektros rozečių blokas;
 • Reikiamas kiekis atverčiamų plastikinių dėžučių (dispenserių) įvairaus dydžio;
 • Kiti reikiami priedai.

Visos medicininės aparatūros vežimėliui pagaminti naudotos medžiagos yra aukščiausios kokybės, nėra aštrių kampų ir briaunų, paviršiai lengvai valomi ir atsparūs mechaniniams pažeidimams ir dezinfekavimo priemonėms. Užsakant galima rinktis dažomų paviršių  ir atskirų  vežimuko elementų ar priedų spalvą.

Daugiau informacijos apie medicininei aparatūrai skirtus vežimukus rasite paspaudę čia: